Menu

Nabór wniosków 2015

 dzialaj lokalnie.jpg 

Spacer wirtualny

 spacer.png

Kierunek FIO

logo FIO B.png 

 złóż wniosek.jpg

 

wersja ostateczna.png

 

kajak.gif 

  

logo_opp.gif

Jesteśmy Organizacją
Pożytku Publicznego

 

dzialaj lokalnie.jpg 

 

 inkubator.jpg

 

dolina_reportaz.jpg

 

 

herb_poprawiony [800x600].jpg

Wirtualne zwiedzanie Gminy Wołczyn

 

images.JPG

 

VISITOPOLSKIE-kolor_TŁO-TRANSP_sRGB.jpg

Studnia Wiedzy

 

images.jpgStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” bierze udział w transgranicznym projekcie „Studnia wiedzy” dotyczącym restauracji studni i stworzenia muzeum wody w Brzeżanach. Partnerami projektu są stowarzyszenia z Niemiec i Ukrainy. Będzie to pierwsze centrum edukacyjno-informacyjne na temat wody na Ukrainie. W ramach projektu organizowane są podróże studyjne dla młodzieży z Ukrainy i Polski, warsztaty, szkolenia, Geo- Dzień Bioróżnorodności, warsztaty z bioróżnorodności i inne wydarzenia o charakterze ekologicznym.

IMG_2657 [640x480].JPG

W ramach projektu LGD Dolina Stobrawy gościła na swoim terenie grupę młodzieży z Ukrainy, laureatów konkursu ekologicznego, efektem konkursu  było opracowanie tablic, które umieszczone zostaną przy ścieżce edukacyjnej nad rzeką Złota Lipa w ruinach Zamku Sieniawskich w Brzeżanach. Podczas czerwcowej wizyty nasi goście odwiedzili  min siedzibę Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy, gdzie po zapoznaniu się z historią tworzenia parku zwrócili się z propozycją współpracy przy realizacji podobnych projektów na Ukrainie. W dniach 8-11 lipca reprezentanci LGD brali udział w  Dniach Dniestru i otwarciu biura projektu w Brzeżanach .W obchodach brali udział również przedstawiciele woj. Konserwatora przyrody w Tarnopolu .W trakcie spotkań dyskutowano nad możliwością współpracy przy tworzeniu w Brzeżanach parku krajobrazowego .

IMG_6226 [640x480].JPGZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty gości z Brzeżan na terenie LGD "Dolina Stobrawy". Poniżej przedstawiamy link do strony opisującej tę wizytę:
http://www.info.berezhany.net/index.php?option=com_content&view=article&id=268:2010-06-24-23-00-37&catid=56:ridnemisto&Itemid=150
 
Projekt "Studnia Wiedzy" realizowany jest we współpracy z WECF z Niemiec i Ekologicznym Klubem Kray z Ukrainy, a współfinansowany ze środków Fundacji Stefana Batorego i Fundacji Roberta Boscha.

Galeria projektu

Galeria projektu II

 

 

 

Newsletter

Bądź poinformowany o naszych nowinach!

Biuro Stowarzyszenia

Biuro Stowarzyszenia

Rynek 1, 46-200 Kluczbork

czynne: pon- pn

w godz 7.30-15.30

tel. 77 413-11-38

LEADER

 plan włączenia.png

Obszar LGD

 Mapa LGD na szaro.png

Partnerzy

Nasi Darczyńcy

logo BS 160.jpg

 

Lesaffre Polska_logo.jpg

 

kłos (1).jpg

 

logo_lipinski.jpg

 

 PROTEA_logo_JPG.jpg

 

hydrokom.jpg

 

logo.jpg

 

FIO

images.jpg